Populiariausi prietarai: kaip privilioti pinigus?

Daugelis mūsų svajoja apie praturtėjimą, ir svarsto, kas galėtų padėti privilioti daugiau pinigų. Nors XXI amžiuje prietarais tiki tik nedidelė dalis žmonių, tačiau tuomet, kai kalbama apie pinigus, gana dažnai prisimenama tikrai nemažai populiarių prietarų, kurie moko nedėti rankinės ant žemės, nešvilpauti, ir t.t. Tikintys šiais prietarais mano, kad toks elgesys gali išbaidyti pinigus, tačiau taip pat egzistuoja nemažai prietarų, kurie, kaip manoma, gali padėti pinigus pritraukti. Taigi, kokie jų yra patys populiariausi?

Pinigų „konservavimas“

Dieną, kuomet gaunamas darbo užmokestis, vertėtų vengti bet kokių išlaidų, nes tai gali lemti pernelyg greitą pinigų iššvaistymą. Geriausia šiuos pinigus kuo ilgesnį laiką išlaikyti nepaliestus: jei atlyginimą gaunate grynaisiais, juos patartina padėti į miegamąjį. Jei turite stambią pinigų kupiūrą, ją rekomenduojama išlaikyti mažiausiai metus laiko, nes manoma, kad tai gali padėti pritraukti daugiau pinigų.

Pinigus pritraukiantys talismanai

Jei siekiate praturtėjimo, galite išbandyti įvairius talismanus, kurie gali padėti privilioti daugiau pinigų: pavyzdžiui, jei prieš duris pastatysite varlytę su pinigėliu burnoje, galėsite tikėtis, kad į namus atnešite daugiau pinigų. Taip pat piniginėje galite nešiotis lauro lapelį – jis pasirūpins, kad piniginė visada būtų pilna.

Pinigus pritraukiantys talismanai

Pinigus gali pritraukti… apelsinai

Jei mėgstate apelsinus, jų visada turėkite savo namuose – kinai tiki, kad tai gali pritraukti pinigus. Apelsinų spalva yra panaši į aukso, todėl manoma, kad tai gali padėti privilioti pinigus.

Tinkamai įsirenkite namus

Pinigai mėgsta švarą, todėl pasirūpinkite, kad jūsų namai visada būtų tvarkingi. Tikima, kad pinigus padeda apsaugoti žaliuzės arba užuolaidos, todėl nepamirškite uždengti langų – tai padės apsisaugoti nuo nužiūrėjimo.

Pasirinkite tinkamą piniginę

Pinigai atkeliauja tik pas tuos žmones, kurie moka su jais tinkamai elgtis, todėl labai svarbu tinkamai paruošti pinigų „namus“. Pasirūpinkite, kad piniginėje nebūtų šiukšlių (nekaupkite čekių, pasibaigusio galiojimo nuolaidų kuponų, ir t.t.), o tuomet, jei jūsų piniginė suplyštų, nedelsdami ją pakeiskite nauja.

Ar galima dovanoti piniginę?

Jei kitam asmeniui linkite praturtėjimo, galite padovanoti jam piniginę, tačiau ji turi būti ne tuščia: į ją įdėkite banknotą ar bent keletą monetų. Taip pat į dovanojamą piniginę galite įdėti loterijos bilietų – gali būti, kad jie solenizantui padės susikurti finansinę gerovę.

Ar galima dovanoti pinigine

Jei norite apsaugoti turtus…

Turbūt esate girdėję pasaką apie norus pildančią auksinę žuvelę? Jei trokštate, kad jūsų turimi turtai būtų apsaugoti, įsirenkite namuose akvariumą su auksinėmis žuvelėmis – manoma, kad jos padeda ne tik išlaikyti, bet taip pat ir pritraukti turtus.

Įsirenkite fontanėlį

Pinigai cirkuliuoja tarsi vanduo, todėl namuose vertėtų įsirengti fontanėlį, kuris, kaip tikima, padeda pasiekti finansinę gerovę. Toks įrenginys itin pravartus kates auginantiems žmonėms – jos tiesiog dievina lakti vandenį iš fontano!

Daugiau skaitykite :

Buhalterinė apskaita Vilniuje – Nuoroda.

Buhalterinės paslaugos Vilniuje – Nuoroda.